Strona główna > Namioty dachowe > Sonora

Namiot dachowy Sonora 130

Cena: 8990,00zł

KUP TERAZ!

Sonora 130 namiot dachowy w aluminiowej obudowie.

Namiot dachowy Sonora 130 przeznaczony jest dla dwóch osób . Podobnie jak wszystkie nasze namioty w twardej obudowie Sonora 130 otwiera się błyskawicznie. Namiot dachowy Sonora 130 posiada siłowniki gazowe wystarczy odpiąć zamki, a siłowniki same spowodują otwarcie się namiotu. Co ważne siłowniki są schowane pod kopułą po zamknięciu, w związku z czym nie uszkodzisz ich podczas swoich offroadowych wędrówek.
Obudowa -zarówno górna i dolna kopuła – wykonana jest z wysokiej jakości aluminium. Namiot jest lekki, a zarazem bardzo stabilny i wytrzymały na różnego rodzaju zdarzenia (podczas jazdy w trudnym terenie np. uderzenia gałęzi). Góra i dół namiotu są dodatkowo izolowane akustycznie jak i termicznie. Sonorę 130 tak jak i nasze namioty dachowe z serii Tamani można ustawić tyłem do wiatru wtedy nasze wejście jest osłonięte zarówno od wiatru jak i deszczu. Wchodzić można do niego z trzech stron. Wszystkie wejścia można szczelnie zamknąć, wszystkie posiadają też moskitiery. Frontowe okno oraz wejścia boczne osłonięte są zadaszeniem, które rozpina się na dwóch prętach w ten sposób możesz cieszyć się pięknym widokiem nawet przy deszczowej pogodzie . Zaletą namiotu dachowego Sonora jest jego wysokość – to zaledwie 20 cm.

W namiocie znajduje się wygodny materac ze zdejmowalnym pokrowcem. Wewnątrz po obu stronach znajdują się kieszenie na drobne przedmioty oraz dodatkowo organizer na tylnej ścianie. W drabinkę teleskopową podczas jazdy przewozimy w pokrowcu we wnętrzu namiotu . Na wyposażeniu jest też duża torba na buty. Wszystkie dodatkowe elementy namiotu wykonane są ze stali nierdzewnej.

Wymiary:

otwarty: materac 123cm x 205cm, wysokość 140cm

zamknięty: 130cm x 210cm, wysokość 21cm

Waga: 70 kg

Dane techniczne:

Obudowa – wykonana z aluminium

Materiał – wykonany jest z wodoodpornej mieszanki bawełny i poliestru ribstop o gramaturze 280g i słupie wody 4000mm , trudnopalny, mocny odporny na przedarcia, zapewnia ochronę przed słońcem odporny na warunki atmosferyczne. Materiał nie jest transparentny zapewnia intymność oraz ochronę przed porannym mocnym słońcem

Materac - 5 cm wykonany z tzw. zimnej pianki, obszyty tkaniną

Drabinka - aluminiowa teleskopowa w pokrowcu , 230 cm

Szwy ścian klejone

Gwarancja 2 lata