Strona główna > Sprzęt kempingowy > Kuchenka turystyczne Petrol Aid

KUCHENKA TURYSTYCZNA PETROL AID

Cena: 450,00zł

KUP TERAZ!

PETROL AID

Przenośna kempingowa kuchenka wielopaliwowa.

Przenośna lekka turystyczna kuchenka wielopaliwowa to innowacyjny produkt marki BRS - firmy specjalizującej się w produkcji zaawansowanego technologicznie sprzętu outdoorowego.

Idealna na twój biwak : świetnie działa w każdych warunkach nawet przy silnym wietrze i na dużych wysokościach w górach.

Kuchenka wytwarza bardzo mocny płomień- moc palnika 4500 W, dzięki czemu ekspresowo ugotujesz wodę czy jaakąkolwiek potrawę.

Kuchenka może być zasilana przez gaz, benzynę lub alkohol.

W przypadku gazu podłączamy do niej za pomocą przejściówki uniwersalne kartusze gazowe.

Kuchenka może być zasilana przez gaz, benzynę lub alkohol.

W zestawie znajduje się również pojemnik na paliwo ciekłe wyposażony w pompkę dzięki której palnik można zasilać benzyną lub alkoholem.

Benzyna po przejściu w stan gazowy zostaje spalana na palniku, a możliwe jest to po zastosowaniu triku : benzyna zostanie podgrzana w specjalnym obwodzie jak tylko palnik dostanie swoją temperaturę roboczą.

Co ważne można z łatwością za pomocą zaworka regulować moc palnika.

Idealna na marszruty w góry – lekka i mała, świetnie działa na wietrze i wysokich górach. Idealna tez dla motocyklistów, którzy zawsze benzynę potrzebną do jej rozpalenia maja w baku.

Ciekawostką jest, że kilka tysięcy sztuk dokładnie tego modelu kuchenki zakupiło wojsko polskie.

W zestawie : kuchenka, wężyk do podłączenia butli z paliwem lub kartusza z gazem, pompka do paliw ciekłych, stalowa butla na paliwo, przybornik do dokręcania i czyszczenia, pokrowiec/torba.

Dane techniczne:

Wymiary:

Palnik rozłożony 18 x 9cm

Woreczek z złożonym sprzętem 20cm x 16cm

Waga 600g