Koszyk

O firmie

Historia firmy

Firma Ocean Cross została stworzona przez pasjonata podróży i żeglarstwa. Z tych pasji prawie 40 lat temu zrodził się pomysł na sprzedaż namiotów dachowych, wtedy też powstał zalążek firmy: powstały pierwsze prototypy, pierwsze idee, pierwsze motto „Jetz geht’s oben drauf” ( „teraz wchodzimy na górę” ) i materiały reklamowe. Jednak los chciał inaczej i temat namiotów dachowych został odłożony na półkę, ale … powrócił ze zdwojoną siłą około 10 lat temu.

The midst of our feature

Ocean Cross liderem rynku

Na dzień dzisiejszy firma Ocean Cross jest czołowym sprzedawcą namiotów dachowych na rynku niemieckim, a w ostatnim czasie znajduje coraz liczniejszą rzeszę fanów na rynku środkowoeuropejskim przede wszystkim w Polsce. W swojej pracy korzystamy z naszych wieloletnich doświadczeń wciąż ulepszając produkty dostosowując je do pojawiających się na rynku nowinek technicznych i innowacji.

Sztuka manufaktury sekretem koncepcji projektu

Ciągłe doskonalenie produktów

Słuchamy uważnie naszych klientów i poszerzamy naszą ofertę reagując na ich potrzeby i oczekiwania. Fizycznie uczestniczymy w powstawaniu naszych produktów, często sprawdzamy jakość osobiście na każdym etapie produkcji. Firma Ocean Cross to niemiecka solidność, bardzo dobra jakość i przystępna cena. Mamy jasna wizję na rozwój firmy : to szukanie kolejnych ciekawych produktów, które uczynią podróżowanie po bezdrożach jeszcze bardziej komfortowym i przystępnym.

The midst of our feature

Szeroki asortyment

Ocean Cross to nie tylko namioty dachowe w pełnej gamie, to również autorskie przedsionki samochodowe, to zadaszenia wyprawowe i coraz bardziej rozwijający się dział z akcesoriami kempingowymi. Bardzo dumni jesteśmy też z naszych modułowych aluminiowych bagażników wyprawowych zaprojektowanych do wielu modeli aut terenowych, busów i nie tylko. Ocean-Cross to rozwiązania dla każdego kto uwielbia Outdoor - dla tych, którzy chcą doświadczać z bliska cudów natury i nie boją się wyzwań. Chcielibyśmy zarazić tym bakcylem tysiące ludzi, bo nie ma nic piękniejszego niż obudzić się rankiem w pięknych okolicznościach przyrody, wysoko na dachu swojego auta i podziwiać nasz piękny świat z tej perspektywy. Bezcenne. I żaden hotel choćby najpiękniejszy nam tego nie zastąpi!

Sztuka manufaktury sekretem koncepcji projektu