Strona główna > Wiadomości > Dlaczego warto kupić u nas?

Dlaczego namiot dachowy warto kupić u nas?

JAKOŚĆ

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Ocean Cross Gmbh Osnabrück.

DOŚWIADCZENIE

Namioty dachowe budujemy już prawie 40 lat. Od 12 lat sprzedajemy komercyjnie swoje produkty na rynku Europy zachodniej , a od 5 lat również na terenie Polski i Europy południowo-wschodniej . Firma Ocean Cross jest liderem sprzedaży w Niemczech.

ROZWÓJ

Co roku wprowadzamy innowacje w naszych produktach i poszerzamy naszą ofertę. W 2021 roku wprowadzamy do sprzedaży nowe modle namiotów dachowych w twardej obudowie zaprojektowane we współpracy z polskimi projektantami i wyprodukowane w Europie.

TOWAR W MAGAZYNIE

U nas namioty dachowe dostępne są cały rok. Jeżeli są braki pojedynczych modeli ze względu na duże zainteresowanie to tylko chwilowe. Nie musisz zamawiać jesienią by otrzymać swój namiot wiosną.

SALON WYSTAWIENNICZY

W Bogucinie k. Poznania mamy salon wystawienniczy, a w nim większość naszych modeli namiotów dachowych oraz sprzętu kempingowego. Można do nas przyjechać wypróbować, położyć się w namiocie i przetestować. Można nas tez spotkać w Niemczech i Polsce na targach związanych z caravaningiem oraz zlotach . Fachowo doradzamy naszym klientom, bo sami od lat podróżujemy z namiotami dachowymi.

SERWIS

Oferujemy bardzo sprawny serwis gwarancyjny jak i wieloletnią obsługę pogwarancyjną. Posiadamy magazyn części zamiennych, zawsze chętnie pomagamy naszym klientom rozwiązywać ewentualne problemy.

STOSUNEK JAKOŚCI DO CENY

Kilku czołowych producentów namiotów dachowych w Europie - w tym i my- zostało poproszonych o udostępnienie swoich produktów do przetestowania przez niemiecki magazyn Explore. Dostaliśmy specjalne wyróżnienie za stosunek jakości do ceny. Rozwijamy się i mamy aspirację by dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu nasz marka stała się liderem na rynku europejskim.