Strona główna > Namioty dachowe > Tamani Prime

Namiot dachowy Tamani Prime

Cena: 11900,00zł

KUP TERAZ!

Tamani Prime to drugi model namiotu dachowego zaprojektowanego przez nas na bazie naszych wieloletnich doświadczeń. Pierwszy Outback Prime jest już z powodzeniem od roku w stałej sprzedaży Produkcja obu modeli w całości odbywa się na terenie Europy, a składamy je od podstaw w naszej firmie w Bogucinie.

Obudowa wykonana z włókna szklanego ręcznie nakładanego. Kopuła namiotu jest izolowana – oprócz warstwy laminatu i żelkotu jest tez pianka, która ogranicza hałłas ( np. kropli deszczu) oraz specjalne wzmocnienie w postaci kratownicy. Podłoga namiotu również jest izolowana warstwą w kształcie plastra miodu. Namiot otwiera się i zamyka za pomocą mocnych siłowników gazowych, ustawiając namiot tyłem do deszczu i wiatru pozostanie stabilny zapewniając nam przytulne i suche schronienie.

Namiot dachowy Tamani Prime otwiera się praktycznie sam w ciągu kilku sekund, po odpięciu zamków kopuła za pomocą siłowników gazowych unosi się do góry. W środku znajduje się aluminiowy pałąk, który należy napiąć za pomocą rurki teleskopowej co powoduje, że wnętrze namiotu w porównaniu z naszymi wcześniejszymi modelami typu „triangle” zyskuje dodatkową powierzchnię. Ta innowacja sprawia, że przestrzeń namiotu Tamani Prime jest imponująca – można w niej wygodnie usiąść, przebrać się, odpocząć bez uczucia ciasnoty. Duże okna doświetlają wnętrze powodując że wydaje się jeszcze przestronniejsze i przyjazne. Wejścia do namiotu są trzy z obu jego dłuższych boków i od tyłu. Każdy z otworów wejściowych/okiennych wyposażony jest w moskitierę na zamek błyskawiczny i każdy można tez całkowicie zamknąć zaciemniając tym samym przestrzeń w środku. Wodoodporna tkanina, z której wykonany jest namiot pokryta została od wewnątrz warstwą srebrną, co sprawia że jest nieprześwitująca i trudno wchłania wilgoć. Wszystko to sprawia, że w namiocie będzie przytulnie i sucho.

Do namiotu wchodzisz za pomocą drabinki teleskopowej, która podczas jazdy w specjalnym pokrowcu przewożona jest w namiocie. W zamkniętym namiocie oprócz drabinki, materaca (jest na wyposażeniu) mieści się też pościel/poduszki/śpiwory, tak więc po otwarciu namiotu dachowego Tamani Prime na dachu swojego samochodu masz wygodną przestronną sypialnię.

W środku namiotu znajdują się dwa organizery na drobne przedmioty oraz siatka pod sufitem, w której można schować np. odzież czy książki.

Namiot dachowy Tamani Prime można zamontować zarówno na samochód osobowy jak i terenowy. Kopuła namiotu ma aerodynamiczny kształt przez co podróż z nim jest komfortowa, bezpieczna i ekonomiczna. Podróżując z naszym namiotem dachowym Tamani Prime poczujesz co to niezależność i wygoda.

Namiot posiada stalowe szyny montażowe oraz komplet mocowań do bagażnika dachowego lub belek poprzecznych.

Boczne okna posiadają zadaszenia nad wejściem, mocuje się je za pomocą zamka błyskawicznego i metalowych pałąków. Każdy namiot sprzedawany jest z zadaszeniem w zestawie.

Namiot dachowy Tamani Prime przeznaczony jest dla 2 lub 3 osób.

Dane techniczne:

Obudowa : włókno szklane ręcznie nakładane,

Tkanina o gramaturze 300gr/m2, skład 35% bawełna 65% poliester, silvercoated, PU coated, nietransparentna, ognioodporna,

Materac: gęsta pianka, obszyty tkaniną.

Wymiary:

Materac: 210 x 130cm

Zamknięty: 225x145cm wysokość front 20cm, tył 30cm,