Strona główna > Namioty dachowe > Outback Prime

Namiot dachowy Outback Prime

Cena: 11900,00zł

KUP TERAZ!

Na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w produkcji i sprzedaży namiotów dachowych zaprojektowaliśmy przy współpracy z polskim projektantem nowy namiot Outback Prime, którego produkcja w całości odbywa się na terenie Europy.

Obudowa wykonana z włókna szklanego ręcznie nakładanego. Kopuła namiotu jest izolowana – oprócz warstwy laminatu i żelkotu jest tez pianka, która ogranicza hałas ( np. kropli deszczu) oraz specjalne wzmocnienie w postaci kratowniccy. Namiot otwiera się i zamyka za pomocą systemu korbowego (metalowe koła zębate), a rozpierające go nożyce z polerowanej stali nierdzewnej doskonale napinają konstrukcje sprawiając, że namiot pozostaje stabilny nawet przy silnym wietrze.

Podłoga namiotu również jest izolowana warstwą w kształcie plastra miodu.

Namiot dachowy Outback Prime z łatwością otworzysz w ciągu kilkudziesięciu sekund. Do namiotu wchodzisz za pomocą drabinki teleskopowej, która podczas jazdy w specjalnym pokrowcu przewożona jest w namiocie. W zamkniętym namiocie oprócz drabinki, materaca (jest na wyposażeniu) mieści się też pościel/poduszki/śpiwory, tak więc po otwarciu namiotu dachowego Outback Pime na dachu swojego samochodu masz wygodną przestronną sypialnię.

Wielkim atutem zaprojektowanego przez nas namiotu dachowego Outback Prime są ogromne okna, które można całkowicie otworzyć delektując się otaczająca nas przyrodą. Namiot jest na tyle wysoki, że osoba przeciętnego wzrostu swobodnie może w nim usiąść w pozycji wyprostowanej. Wejścia do namiotu są dwa z obu jego dłuższych boków. Każdy z otworów wejściowych/okiennych wyposażony jest w moskitierę na zamek błyskawiczny i każdy można tez całkowicie zamknąć zaciemniając tym samym przestrzeń w środku. Wodoodporna tkanina, z której wykonany jest namiot pokryta została od wewnątrz warstwą srebrną, co sprawia że jest nieprześwitująca i trudno wchłania wilgoć. Wszystko to sprawia, że w namiocie będzie przytulnie i sucho.

W środku namiotu znajdują się dwie kieszenie na drobne przedmioty oraz siatka pod sufitem, w której można schować np. odzież czy książki.

Namiot dachowy Outback Prime można zamontować zarówno na samochód osobowy jak i terenowy. Kopuła namiotu ma aerodynamiczny kształt przez co podróż z nim jest komfortowa, bezpieczna i ekonomiczna. Podróżując z naszym namiotem dachowym Outback Prime poczujesz co to niezależność i wygoda.

Namiot posiada stalowe szyny montażowe oraz komplet mocowań do bagażnika dachowego lub belek poprzecznych.

Namiot dachowy Outback Prime przeznaczony jest dla 2 lub 3 osób.

Dane techniczne:

Obudowa : włókno szklane ręcznie nakładane,

Tkanina o gramaturze 300gr/m2, skład 35% bawełna 65% poliester, silvercoated, PU coated,

Materac: gęsta pianka 7 cm.

Wymiary:

Zamknięty: 225x145cm wysokość front 20cm, tył 30cm,

Otwarty : materac 200x130cm wysokości 100 cm,