Strona główna > Namioty dachowe > Outback 130

Namiot dachowy Outback 130

Cena: 10 500,00 zł

KUP TERAZ!

Często się przemieszczasz, cenisz sobie wygodę i maksymalnie krótki czas pozyskania miejsca do spania? Namiot dachowy outback145 stworzony jest z myślą o Tobie! Za pomocą łatwego w obsłudze systemu korbowego w zaledwie minutę na dachu auta rozłożysz swoją własną przytulną sypialnię.

System nożycowy (mechanizm śrubowy) jaki jest zamontowany w naszych namiotach, powoduje, że namiot po otwarciu jest odporny na silny wiatr.

W środku namiotu dachowego outback145 podczas jazdyy oprócz materaca, który jest na wyposażeniu zmieszczą się śpiwory lub pościel, poduszki, latarki, książki, drobna odzież.

W namiocie znajdują się też 2 wieszaki, kieszenie na drobne przedmioty oraz lampka.

Namiot dachowy outback145 można zamontować zarówno na samochód osobowy jak i terenowy, a podróżując z tym namiotem poczujesz co to niezależność i wygoda.

Namiot posiada aluminiowe szyny montażowe oraz komplet mocowań do bagażnika dachowego lub belek poprzecznych.

W namiocie dachowym outback145 będziesz miał przytulnie i sucho dzięki obudowie z włókna szklanego, która ochroni Cię przed deszczem, kurzem i prażącym słońcem.

Nad wejściami znajdują się zadaszenia, a wszystkie okna i wejścia namiotu dachowego outback145 wyposażone sa w moskitiery.

Istotnym też jest, że pokrywa namiotu ma aerodynamiczny kształt przez co podróż z nim jest komfortowa, bezpieczna i ekonomiczna.

Namiot outback145 przeznaczony jest dla 2 osób.

Dane techniczne:

Wymiary:

otwarty 125x215 wysokość 90cm,

zamknięty wysokość ok 30 cm.

waga 70 kg

materac 117cm x190cm

Obudowa – wykonana z GFK czyli z włókna szklanego ręcznie nakładanego warstwami przez co jest wyjątkowo solidna, trwała i odporna na warunki pogodowe.

Góra namiotu jest izolowana, co zapobiega kondensacji pary wodnej

Materiał – poliester 600D wodoszczelny, zapewnia ochronę przed słońcem odporny na warunki atmosferyczne.

Tkanina dodatkowo pokkryta jest srebrem, które poprzez swoje świetne właściwości przewodzenia przyspiesza proces odparowania wilgoci z namiotu, ma również działanie antybakteryjne i dezynfekujące.

Materac – 7 cm pianka, obszyty tkaniną

Drabinka – aluminiowa teleskopowa

Szwy ścian klejone.

Maksymalne obciążenie 250 kg

Gwarancja 2 lata

Wyposażenie dodatkowe:

Przedsionek duży - 1230,00 zł.

Przedsionek mały -

Mata wentylująca pod materac -