Strona główna > Zabudowy i szuflady > Multicab alumioniowa zabudowa do pickupów

MULTICAB ALUMIONIOWA ZABUDOWA DO PICKUPÓW

Cena: 12900,00zł

KUP TERAZ!

Nasza aluminiowa zabudowa/ hardtop Multicab to wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie dla Twojego pickupa. Dzięki tej zabudowie twoja paka będzie sucha i czysta, będziesz mógł bezpiecznie przewozić swoje bagaże i niezbędny na wyprawach sprzęt. Nowoczesny wygląd i uniwersalny wymiar sprawia, że pasuje do wielu modeli pojazdów typu pickup takich jak Ford Ranger, Toyota Hilux, Nissan Navara – wszystkie w wersji Dual Cab. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu zabudowa MultiCab nadaje maasywny wygląd twojemu pojazdowi oraz zapewnia komfort akustyczny nawet przy większych prędkościach.

Wytrzymała aluminiowa konstrukcja hardtopa pozwala na przewożenie do 125 kg ładunku na dachu kabiny. Specjalne otwory z gwintami (8x) umieszczone na dachu MultiCab, wzmocnione profilami od spodu pozwalają na zamontowanie Systemu Szynowego Ocean Cross – w tym przypadku można wybrać 2 belki lub bagażnik aluminiowy z panelami.

Zabudowa MultiCab zamontowana jest na 4 solidnych uchwytach z 3 mm stali nierdzewnej bezpośrednio przymocowanych w miejscach na uchwyty transportowe. Specjalne wycięcia pozwalają na alternatywne ich użytkowanie np. przypinanie pasów. Do każdego typu pickupa stosowane są indywidualne uchwyty. Aktualnie w ofercie posiadamy mocowania do Forda Rangera/Raptora oraz Nissana Navara. Wykonujemy również uchwyty na indywidualne zamówienie do innych modeli po wcześniejszym pomiarze. Nie stosujemy uniwersalnych uchwytów ściskowych do burt ponieważ tylko mocne zespolenie kabiny z karoserią pozwala na bezpieczne przewożenie cięższego sprzętu na dachu zabudowy.

Nasza zabudowa do pickupa otwierana jest na 3 strony co zapewnia swobodny dostęp na całej długości przestrzeni ładunkowej. Wszystkie drzwi w naszej zabudowie MultiCab otwierane są poprzez zamki dociskowe z możliwością regulacji. Zamykane na klucz pozwalają bezpiecznie przechować pozostawiony sprzęt. Uszczelki umieszone w ramie zapewniają szczelność nawet przy bardzo obfitych opadach. Dodatkowo dostępne są obniżone amortyzatory drzwi tak aby otwierały się tylko do wysokości dachu zabudowy np. w przypadku zamocowania markizy.

W nowej wersji zabudowa posiada panele molle na bocznych klapach - ułatwiają montaż wielu akcesoriów do których chcemy mieć szybki dostęp . Wszystkie klapy zostały też wyposażone w oświetlenie punktowe, które mocno rozświetla przestrzeń zarówno wnętrza jak i okolicy samochodu.

Kabina MultiCab malowana jest proszkowo w kolorze czarnym z dodatkową powłoką hydrofobową znacznie utrudniającą pozostawaniu wszelkich zanieczyszczeń na niej.

Dane techniczne:

Wykonane z blachy aluminiowej grubości 2,5mm.

Waga zabudowy 60kg.

Wymiary ok 1570x1600x520mm.

Nośność dynamiczna dachu ( obciążenie) 125 kg