Strona główna > Zabudowy i szuflady > Namiot dachowy Kalahari 210

Namiot dachowy Kalahari 210

Cena: 12500,00zł

KUP TERAZ!

Namiot dachowy Kalahari 210 w aluminiowej obudowie. Jest to połączenie namiotu „miękkiego” typu Gobi z namiotem w twardej obudowie. Kalahari rozkłada się poza obrys samochodu dając tym samym dużą przestrzeń sypialną. Idealny dla rodzin, grup znajomych lub osób ceniących większą przestrzeń.

Potężna aluminiowa obudowa jest odporna na mechaniczne uszkodzenia, zarysowania, uderzenia gałęzi itp. Aluminiowa kopuła zapewnia komfort jazdy i aerodynamikę jak przy innych namiotach typu „hardshell”, a jednocześnie oferuje po rozłożeniu imponująca przestrzeń sypialną.

Namiot rozkłada się bardzo szybko- pokrywa po odblokowaniu zamków unosi się przy pomocy teleskopów automatycznie, a drugą część namiotu otwieramy za pomocą drabinki na stałe przymocowanej do podłogi. Aluminiowa podłoga ma wewnątrz panele o strukturze plastra miodu - podłoga doskonale izoluje, jest bardzo wytrzymała, nie powstają na jej powierzchni wgniecenia, a problem zjawiska punktu rosy został znacznie zmniejszony.

Namiot dachowy Kalahari 210 posiada dwa duże boczne okna z moskitierami oraz panoramiczne okno dachowe. Na tylnej ścianie znajduje się praktyczny organizer z licznymi przegródkami na drobiazgi jak latarka telefony książki. Torba na buty jest również w zestawie z namiotem.

Solidna aluminiowa obudowa w modelu Kalahari 210 ma tłoczenia, a z frontu posiada dodatkową klapkę, która po zamknięciu powoduje, że całość namiotu jest bardzo szczelna.

Wymiary:

zamknięty: 210 x 136 x 23 cm

otwarta: 210 x 217 x 133

Materac/powierzchnia leżenia: szer. 190 x 200 cm

Wysokość wnętrza 125 cm

Drabina teleskopowa: długość 230 cm

Wyposażenie dodatkowe:

Obudowa – wykonana z aluminium

Materac – wykonany z zimnej pianki , obszyty tkaniną

Drabinka – aluminiowa teleskopowa

Szwy ścian klejone


Gwarancja 2 lata