Strona główna > Zabudowy i szuflady > Namiot dachowy Kalahari 200

Namiot dachowy Kalahari 200

Cena: 11500,00zł

KUP TERAZ!

Namiot dachowy Kalahari 200 w aluminiowej obudowie. Jest to połączenie namiotu „miękkiego” typu Gobi z namiotem w twardej obudowie. Kalahari rozkłada się poza obrys samochodu dając tym samym dużą przestrzeń sypialną. Idealny dla rodzin, grup znajomych lub osób ceniących większą przestrzeń.

Potężna aluminiowa obudowa o strukturze raptor jest odporna na mechaniczne uszkodzenia, zarysowania, uderzenia gałęzi itp. Aluminiowa kopuła zapewnia komfort jazdy i aerodynamikę jak przy innych namiotach typu „hardshell”, a jednocześnie oferuje po rozłożeniu imponująca przestrzeń sypialną.

Namiot rozkłada się bardzo szybko- pokrywa po odblokowaniu zamków unosi się przy pomocy teleskopów automatycznie, a drugą część namiotu otwieramy za pomocą drabinki na stałe przymocowanej do podłogi. Aluminiowa podłoga ma wewnątrz panele o strukturze plastra miodu - podłoga doskonale izoluje, jest bardzo wytrzymała, nie powstają na jej powierzchni wgniecenia, a problem zjawiska punktu rosy poprzez zastosowanie mostka termicznego został zminimalizowany.

Namiot dachowy Kalahari 200 posiada dwa duże boczne okna z moskitierami oraz panoramiczne okno dachowe. Na tylnej ścianie znajduje się praktyczny organizer z licznymi przegródkami na drobiazgi jak latarka telefony książki. Torba na buty jest również w zestawie z namiotem.

Wymiary:

zamknięty: 200 x 136 x 23 cm (dł. x szer. x wys.)

otwarta: 200 x 217 x 133 (dł. x szer. x wys.)

Materac/powierzchnia leżenia: 180 x 200 (dł. x szer.)

Wysokość wnętrza 125 cm

Drabina teleskopowa: długość 230 cm

Dane techniczne:

Obudowa – wykonana z aluminium

Materac – wykonany z zimnej pianki , obszyty tkaniną

Drabinka – aluminiowa teleskopowa

Szwy ścian klejone


Gwarancja 2 lata