Strona główna > Bagażniki wyprawowe > Bagażnik wyprawowy Mercedes G

BAGAŻNIK WYPRAWOWY MERCEDES G

Cena: 5990,00zł

KUP TERAZ!

Bagażnik dachowy Ocean Cross

TRWAŁOŚĆ.

Wszystkie elementy (oprócz profili) wykorzystane w zaprojektowanym przez nas bagażniku wyprawowym wykonane są z czystego aluminium metodą wtrysku, elementy są ze sobą skręcane nie spawane dzięki czemu nie są podatne na pękanie podczas jazdy w trudnym terenie.

Profile od belek poprzecznych na których opiera się konstrukcja są 5 komorowe – bardzo mocne, ponadto posiadają gumowe uszczelki, dzięki temu ładunek jest zabezpieczony przed nadmiernymi drganiami oraz chroniony przed przemieszaniem.

Kształtki wykonane zostały w formach ciśnieniowych (nie odlewniczych) co sprawia, że są bardzo wytrzymałe, do połączenia kształtek z profilami używamy śrub A2.

To wszystko sprawia, że nasz bagażnik wyprawowy jest doskonałej jakości: solidny o mocnej konstrukcji, a przy tym lekki.

Dodatkowym atutem bagażnika jest prosty i nowoczesny wygląd.

FUNKCJONALNOŚĆ

W zewnętrznych profilach można bardzo łatwo zamontować standardową markizę, a w części górnej i dolnej profili znajdują się rowki, w które bez trudu można włożyć i swobodnie przesuwać śrubę, a następnie zablokować ją nakrętka lub uchem transportowym (mocowanie do dowolnego sprzętu ), to samo dotyczy profili ładunkowych.

Co ważne nasze profile ładunkowe sa na tyle mocne i szerokie, że swobodnie możesz po nich chodzić na dachu swego auta.

Zaprojektowane przez nas belki poprzeczne oraz bagażniki wyprawowe produkowane są z użyciem matryc odlewniczych takich samych jakie używa się przy produkcji bloków silników BMW.

Dla wszystkich, którzy sa w temacie: do profili aluminiowych używamy stopu ENAW 6063 T6, a do wtryskiwanych elementów używamy stopów EN AC-43400.

MODUŁOWOŚĆ.

Nasz bagażnik charakteryzuje się systemem modułowym, robimy go w dowolnym wymiarze i konfiguracji do 5 metrów długości.

Sam decydujesz czy ma być z relingami czy bez, surowy czy pomalowany proszkowo na dowolny kolor, podajesz rozmiar oraz wybierasz ilość belek poprzecznych.

Tak naprawdę sam projektujesz bagażnik dostosowany do swoich potrzeb .

Bagażniki nasze budujemy dla wszystkich pojazdów, które są wyposażone w rynny lub posiadają punkty montażowe m.in.

Land Rover Defender, LR Discovery, Range Rover, Mercedes G, Toyota Land Cruiser, Iveco, Mercedes Kaczka, Nissan Patrol, Mitsubishi Pajero, VW Bus T1-T3 i T5, T6 i wiele innych.

Na zdjęciach wybrane realizacje.

Podana przykładowa cena – dotyczy bagażnika o rozmiarach 155x245cm, na czterech belkach, malowany proszkowo.

Nośność jednej belki to ok 200 kg Czas realizacji ok 10 dni.