Strona główna > Wiadomości > Camper Caravan Show Nadarzyn

Camper Caravan Show Nadarzyn

W dniach 19-21 października 2018 zaprezentowaliśmy się po raz kolejny na Camper Caravan Show w Nadarzynie. Jesteśmy dumni , że mogliśmy nasze namioty dachowe tu prezentować , bo są to największe caravaningowe targi w Europie Środkowej. Co było do przewidzenia impreza przyciągnęła masę ludzi także i my mieliśmy na tych targach pełne ręce roboty tym bardziej, że w tym roku tylko w dwójkę je obsługiwaliśmy.

I znów dla wszystkich niedowiarków namiot dachowy zamontowaliśmy na samochodzie osobowym . Ileż osób zdziwionych i pozytywnie zaskoczonych podchodzi i wyraża zainteresowanie, dla wielu to zupełna nowość , że namiot dachowy mogą zamontować na swojej osobówce. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się tez informacja o możliwości wynajmu namiotów dachowych od nas . Co nas bardzo cieszy odwiedzili nas również w imponującej ilości nasi klienci , tak po prostu żeby się przywitać , opowiedzieć o wyprawach i kolejnych planach na podróże z namiotem dachowym i to jest właśnie najprzyjemniejszy moment naszej pracy.

Dziękujemy wszystkim i do zobaczenia na kolejnych targach w następnym sezonie, w którym mamy dla was wiele nowości i premier !