Strona główna > Namioty dachowe > Sonora

Namiot dachowy Sonora

Cena: 8900,00zł

KUP TERAZ!

Sonora namiot dachowy w aluminiowej obudowie.

Namiot dachowy Sonora przeznaczony jest dla dwóch osób. Podobnie jak wszystkie nasze namioty w twardej obudowie Sonora otwiera się błyskawicznie. Namiot dachowy Sonora posiada siłowniki gazowe wystarczy odpiąć mocowanie a siłowniki same spowodują otwarcie się namiotu. Co ważne siłowniki są schowane pod kopułą po zamknięciu, w związku z czym nie uszkodzisz ich podczas swoich offroadowych wędrówek. Obudowa -zarówno górna i dolna kopuła - wykonana jest z wysokiej jakości aluminium. Namiot jest lekki a zarazem bardzo stabilny i wytrzymały na różnego rodzaju zdarzenia (podczas jazdy w trudnym terenie np. uderzenia gałęzi ). Góra i dół namiotu są dodatkowo izolowane akustycznie jak i termicznie. Sonorę tak jak i nasze namioty dachowe z serii Tamani można ustawić tyłem do wiatru wtedy nasze wejście jest osłonięte zarówno od wiatru jak i deszczu. Wchodzić można do niego z wszystkich trzech stron. Wszystkie wejścia można szczelnie zamknąć, wszystkie posiadają też moskitiery. Szczytowe wejście osłonięte jest zadaszeniem, które rozpina się na dwóch prętach w ten sposób możesz cieszyć się pięknym widokiem nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych jak deszcz czy palące słońce. Zaletą namiotu dachowego Sonora jest jego wysokość – to zaledwie 20 cm. Na dachu namiotu znajdują się specjalne szyny na których możesz zamontować bagażnik i przewozić np. rowery czy ponton , możesz też z łatwością zainstalować na dachu panele słoneczne.

W namiocie znajduje się wygodny materac ze zdejmowalnym pokrowcem. W zestawie jest drabinka teleskopowa, którą w pokrowcu podczas jazdy przewozimy w jego wnętrzu. Wszystkie dodatkowe elementy namiotu wykonane są ze stali nierdzewnej. Mocowania do belek poprzecznych posiadają specjalne śruby antykradzieżowe. czytaj mniej

Dane techniczne:

Obudowa – aluminium

Wymiary zewnętrzne: 200 cm x 125 cm x 18 cm

Materac: wymiary: 190 x 120 x 5 cm

Wysokość po otwarciu – 140 cm

Waga ( z drabinką ) – 70 kg

Materac: 5 cm, z tzw. zimnej pianki

Tkanina namiotu wykonana jest z wodoodpornej mieszanki bawełny i poliestru ribstop o gramaturze 280g i słupie wody 4000mm.

Czas otwarcia: 5 sekund

Drabina teleskopowa 230 cm, w pokrowcu

Torba na buty w namiocie

Wyposażenie dodatkowe:

Opcja: bagażnik dachowy obciążenie do 50 kg gdy namiot jest zamknięty,

Obciążenie do 30 kg gdy otwieramy namiot z obciążeniem.

Nadaje się na: deskę surfingową, kajak lub rower.