Strona główna > Bagażniki wyprawowe > Bagażnik wyprawowy Range Rover

BAGAŻNIK WYPRAWOWY RANGE ROVER

Cena: 5200,00zł

KUP TERAZ!

Bagażnik dachowy Ocean Cross

TRWAŁOŚĆ

Wszystkie elementy (oprócz profili) wykorzystane w zaprojektowanym przez nas bagażniku wyprawowym wykonane są z czystego aluminium metodą wtrysku, elementy są ze sobą skręcane nie spawane dzięki czemu nie są podatne na pękanie podczas jazdy w trudnym terenie. Profile od belek poprzecznych na których opiera się konstrukcja są 5 komorowe – bardzo mocne, ponadto posiadają gumowe uszczelki, dzięki temu ładunek jest zabezpieczony przed naddmiernymi drganiami oraz chroniony przed przemieszaniem. Kształtki wykonane zostały w formach ciśnieniowych (nie odlewniczych) co sprawia, że są bardzo wytrzymałe, do połączenia kształtek z profilami używamy śrub A2. To wszystko sprawia, że nasz bagażnik wyprawowy jest doskonałej jakości: solidny o mocnej konstrukcji, a przy tym lekki. Dodatkowym atutem bagażnika jest prosty i nowoczesny wygląd.

FUNKCJONALNOŚĆ

W zewnętrznych profilach można bardzo łatwo zamontować standardową markizę, a w części górnej i dolnej profili znajdują się rowki, w które bez trudu można włożyć i swobodnie przesuwać śrubę, a następnie zablokować ją nakrętka lub uchem transportowym (mocowanie do dowolnego sprzętu ), to samo dotyczy profili ładunkowych. Co ważne nasze profile ładunkowe sa na tyle mocne i szerokie, że swobodnie możesz po nich chodzić na dachu swego auta. Zaprojektowane przez nas belki poprzeczne oraz bagażniki wyprawowe produkowane są z użyciem matryc odlewniczych takich samych jakie używa się przy produkcji bloków silników BMW. Dla wszystkich, którzy sa w temacie: do profili aluminiowych używamy stopu ENAW 6063 T6, a do wtryskiwanych elementów używamy stopów EN AC-43400.

MODUŁOWOŚĆ

Nasz bagażnik charakteryzuje się systemem modułowym, robimy go w dowolnym wymiarze i konfiguracji do 5 metrów długości. Sam decydujesz czy ma być z relingami czy bez, surowy czy pomalowany proszkowo na dowolny kolor, podajesz rozmiar oraz wybierasz ilość belek poprzecznych. Tak naprawdę sam projektujesz bagażnik dostosowany do swoich potrzeb. Bagażniki nasze budujemy dla wszystkich pojazdów, które są wyposażone w rynny lub posiadają punkty montażowe m.in. Land Rover Defender, LR Discovery, Range Rover, Mercedes G, Toyota Land Cruiser, Iveco, Mercedes Kaczka, Nissan Patrol, Mitsubishi Pajero, VW Bus T1-T3 i T5, T6 i wiele innych.

Na zdjęciach wybrane realizacje.

Podana przykładowa cena – dotyczy bagażnika jak na zdjęciu o rozmiarach 140x220cm, na trzech belkach, malowany proszkowo.

Nośność jednej belki to ok 200 kg Czas realizacji ok 10 dni.